|
Als nagelstyliste bevindt u zich in een veelzijdige branche die blijft groeien en boeien. Niet alleen haar creatieve kant heeft een grote aantrekkingskracht, maar ook de lage investering om een studio aan huis te kunnen beginnen. Het (vrije) beroep is bovendien flexibel uit te oefenen, omdat haar werktijden gemakkelijk te combineren zijn met verschillende gezinsomstandigheden of een andere baan.
Bij ons een opleiding volgen, betekent dat u in handen komt van twee topmensen uit de nagelbranche. Zij zullen u niet alleen alle in-en-outs van het vak gaan leren, maar ook hun jarenlange praktijkervaring met u delen, die vaak van onschatbare waarde zal blijken.
De opleiding is opgebouwd uit modules, die los van elkaar gevolgd kunnen worden. U kunt zelfs alleen bepaalde dagen in een module. Dit heeft als voordeel dat perfect afgestemd kan worden op de wensen en ervaringen van iedere cursist. Er zal gewerkt worden met kleine en overzichtelijke groepen van maximaal 6 cursisten, zodat aan ieder optimaal aandacht gegeven kan worden. Voor elke module zal een deelcertificaat uitgereikt worden.
Bij inschrijving dient 25 euro cursusgeld voldaan te worden. De vermelde cursusgelden zijn zonder materialenpakket. Wij werken met IBD, EZ Flow en MAZ. Bij aanschaf van een pakket, alsmede van losse producten, geldt een standaardkorting van 10% tijdens de GEHELE opleiding. Over de opleidingen wordt geen btw gerekend.
Ons assortiment van Nagelstyliste
| Artikel 1 tot en met 7 (van 7 artikel) |
Pagina(s) gevonden: 1 |
|